Siłownie zewnętrzne

Siłownie zewnętrzne są coraz bardziej popularną rozrywką , gdyż łączą w sobie aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu z doskonałą zabawą i treningiem. Dlatego też nasza oferta zawiera usługi związane z profesjonalną budową takich miejsc. Swoją propozycję kierujemy zarówno do prywatnych inwestorów, jak i właścicieli hoteli czy pensjonatów a także instytucji państwowych, które chciałyby stworzyć bezpieczne i wygodne siłownie zewnętrzne na terenie całego kraju.

Do tego rodzaju inwestycji używamy wyłącznie atestowanych sprzętów najwyższej jakości, gwarantujących wiele lat użytkowania. Zróżnicowane urządzenia pozwalają na korzystanie z nich amatorom zajęć sportowych, rozpoczynających przygodę z tym zagadnieniem a także każdemu zainteresowanemu, bez względu na jego wiek czy kondycję zdrowotną. Do najczęściej zamawianych można zaliczyć m.in. wyciąg górny (pozwalający na wzmocnienie partii ramion, klatki piersiowej czy placów), wahadło (skupiające się na pasie biodrowym) czy stepper i twister. Szczegółowy katalog produktów, wykonanych z metalu i stali nierdzewnej, udostępniany jest na życzenie Klienta. W swojej ofercie proponujemy szczegółowy projekt, uwzględniający podłoże (ukształtowanie terenu i jego skład) a także fachowe ustawienie zamówionych wcześniej sprzętów w sposób bezpieczny dla użytkowników. Gwarantujemy solidność i terminowość. Zewnętrzne siłownie stanowią doskonały dodatek do placów zabaw (które również posiadamy w ofercie), hoteli czy parków, a także rozwiązanie dla miejsc stanowiących obszary spotkań wielu ludzi.

Korzystanie z ogólnodostępnych masażerów, ławek czy drążków to zabawa dla wszystkich, nawet przypadkowych przechodniów. Warto zatem rozważyć budowę takiego miejsca przy pomocy profesjonalistów, doskonale znających temat.

Inne oferowane usługi: