Boiska przydomowe

Marzycie Państwo o aktywnym spędzaniu czasu w pobliżu własnego domu? Spełnimy je dla Was! Dzięki naszej pomocy będziecie mogli zadbać o swoją kondycję fizyczną, miło spędzić czas wolny z przyjaciółmi czy zintegrować się z rodziną tuż za progiem swojego domu – a to wszystko dzięki mini obiektowi sportowemu, który powstanie w Państwa ogrodzie. Jak? Bardzo prosto! Zaprojektujemy go i wykonamy z należytą starannością, dopasowując się do Państwa oczekiwań.

Przed przystąpieniem do projektowania przeprowadzimy analizę wartości użytkowej, technicznej, estetycznej, ekonomicznej.

Do Państwa należy wygospodarowanie odpowiedniego placu, na którym będziemy mogli wykonać boisko do trenowania dyscyplin sportowych takich jak: piłka nożna, ręczna, siatkówka, koszykówka, a może do paru dyscyplin jednocześnie (boisko wielofunkcyjne)  – to zależy od Państwa.

My pomożemy zagospodarować ten plac – dopasować rodzaj nawierzchni do wybranego rodzaju boiska, podpowiemy, doradzimy, odpowiemy na każde pytanie, rozwiejemy wątpliwości, zbudujemy, a nawet wyposażymy w sprzęt sportowy (np.: siatki, słupki, kosze, itp.), który również możecie Państwo znaleźć w naszej ofercie.

Możemy również ogrodzić przygotowane boisko, choćby po to, żeby uniknąć biegania po piłkę do sąsiadów, a także uniknąć ewentualnych szkód (np.: roślin, okien) oraz dodać odpowiednie oświetlenie, tak by czuli się Państwo komfortowo, bezpiecznie i mogli z niego korzystać również wieczorem.

Kibice mile widziani – pamiętajmy o miejscu na ławkę na której również można odpocząć i którą również możemy Państwu zapewnić.

Czy coś jeszcze stoi na przeszkodzie do korzystania z ulubionych form aktywności?

Zapraszamy!

Inne oferowane usługi: