Modernizacja boiska sportowego

Niemalże w każdej gminie czy większym mieście zdarzają się asfaltowe lub betonowe boiska, które na skutek upływu czasu i eksploatacji nie spełniają norm bezpieczeństwa, jak również stanowią mało komfortowe rozwiązanie dla użytkowników. Dlatego też nasza firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie modernizacji wszelkiego rodzaju boisk sportowych. Pracę rozpoczynamy od dokładnych oględzin i fachowych pomiarów by w pełni profesjonalnie i skutecznie przeprowadzić remont obiektu sportowego.

Na czym właściwie polega modernizacja? W pierwszych krokach swoje działania skupiamy na wyrównaniu starej nawierzchni i nałożeniu dodatkowej warstwy wygładzającej. Następnie przy pomocy specjalistycznych maszyn nakładany jest właściwy materiał. Jego rodzaj zależy od potrzeb i decyzji Klienta. Wszystkie proponowane przez nas możliwości posiadają niezbędne atesty, a także gwarantują wieloletnie użytkowanie, niezależne od warunków atmosferycznych. Doświadczenie naszych fachowców pozwala na skuteczne rozwiązania, zadowalające nawet najbardziej wymagających Odbiorców. Jest to przede wszystkim oszczędność pieniędzy, bowiem taka modernizacja jest tańszym pomysłem niż budowa nowego obiektu od podstaw. Usługi skierowane do prywatnych inwestorów i przedsiębiorstw, jak również instytucji państwowych wykonywane są przez nas z zachowaniem wszelkich norm i wykorzystaniem najwyższej jakości produktów. Ugruntowana pozycja firmy na rynku daje gwarancję rzetelności i fachowego podejścia do tematu.

Modernizacja boiska sportowego jest sprawą kluczową, bowiem umożliwia rozwój ruchowy i poprawę zdrowia osób z niego korzystających. Firma Multi Set gwarantuje terminowość, jak również przestrzeganie warunków umowy. Oferujemy profesjonalne doradztwo i wykonawstwo generalnych remontów obiektów sportowych na terenie całego kraju. Prowadzimy również usługi w zakresie konserwacji i napraw zmodernizowanych obiektów.

Inne oferowane usługi: