O nas

Szanowni Państwo!

Jeśli interesuje Państwa budowa kortu tenisowego, boiska wielofunkcyjnego, czy innych obiektów sportowych, znaleźli się Państwo w odpowiednim miejscu. Firma Multi Set zajmuje się profesjonalnym wykonywaniem projektów, a także budową różnego rodzaju obiektów, zaczynając od placów zabaw, na wielofunkcyjnych kompleksach sportowych kończąc. Braliśmy udział między innymi w takich projektach jak „Moje Boisko-Orlik 2012”.

Jesteśmy w stanie zamontować nawierzchnie sportowe dostosowane do wymagań sportowców reprezentujących niemal każdą dyscyplinę. Wykorzystujemy materiały najlepszych producentów nawierzchni sportowych z Niemiec, Austrii, Włoch, czy USA. Nawierzchnia poliuretanowa to dziś jeden z najpopularniejszych sposobów na zapewnienie sportowcom bezpieczeństwa i pełnego komfortu w trakcie treningu, rozgrzewki, czy właściwej rozgrywki. Zapewniamy, że w naszej pracy wykorzystujemy profesjonalny sprzęt, który pozwala nam zachować najwyższy standard świadczonych usług.

Nawierzchnie poliuretanowe, trawa syntetyczna, ale również każde boisko wielofunkcyjne Multi Set tworzone są przez kompetentnych i doskonale wykwalifikowanych pracowników, którzy mogą się pochwalić wieloletnim doświadczeniem. Sprawia to, że jakość wykonywanych projektów stoi na naprawdę najwyższym poziomie. Dbamy o wysoki standard obsługi Klienta, jak również o zachowanie najwyższych norm i rzetelności.

Zapraszamy do współpracy wszelkie jednostki samorządowe i lokalne, jak również właścicieli klubów sportowych, pasjonatów sportu, a także wszystkie osoby, które chciałyby skorzystać z naszej pomocy, przy budowie boiska sportowego, czy innego obiektu.

Wykonane obiekty

Referencje