Boisko wielofunkcyjne

Drogi Kliencie! Jeżeli zapragnąłeś amatorsko realizować się w sporcie, lecz chcesz od początku trenować w profesjonalnych kompleksach – dobrze trafiłeś. Z chęcią wykonamy dla Ciebie projekt Twoich marzeń, abyś podczas ćwiczeń mógł czuć się jak zawodowy sportowiec walczący o medal. Boisko wielofunkcyjne to opcja, którą można dostosować zarówno do potrzeb klienta indywidualnego, jak i do inwestycji pożytku publicznego.

Boisko wielofunkcyjne budowa

Jeden obiekt, nieskończone możliwości

Wykonywane przez nas realizacje boisk wielofunkcyjnych tworzone są na specjalne zamówienia. Jako klient sam określisz swoje oczekiwania oraz opcje, które najbardziej Cię interesują. Do Ciebie należy również wskazanie preferowanego rodzaju nawierzchni oraz dodatkowego oświetlenia. Jeśli masz problem z podjęciem decyzji, możesz liczyć na nasze doradztwo – w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie w stawianiu obiektów sportowych pomożemy Ci dobrać idealne parametry do zamówionego przez Ciebie projektu.

Największą zaletą boiska wielofunkcyjnego jest możliwość dostosowania jednego obiektu do uprawiania wielu dyscyplin. Co więcej, jeśli decydujesz się na nasze usługi, samodzielnie określisz, które sportowe opcje Cię interesują i powinny zostać uwzględnione w projekcie. Możemy dostosować realizację do piłki nożnej, siatkówki czy koszykówki, w które można wpasować również kort tenisowy czy przestrzeń do badmintona.

Boisko wielofunkcyjne

Boiska sportowe dla amatorów i zawodowców

Uniwersalność boisk wielofunkcyjnych sprawia, że dopasowują się one do potrzeb bardzo różnych klientów. Taki obiekt może z powodzeniem znaleźć miejsce na większej, rodzinnej działce, a większe opcje znajdą zastosowanie chociażby w szkolnych czy osiedlowych inwestycjach. Istnieje również możliwość wydzielenia kilku obszarów, które będą mogły być użytkowane jednocześnie przez osoby trenujące w odrębnych zespołach.

Wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesne technologie, które stosujemy w realizacjach pozwalają nam dostosować tworzone przez nas boiska wielofunkcyjne do potrzeb osób o różnym poziomie zaawansowania sportowego. Nawierzchnie, które montujemy są bardzo trwałe i bezpieczne. Dzięki temu trening na takich obiektach mogą prowadzić zarówno początkujący entuzjaści sportowych emocji, jak i zawodowcy na terenie swoich klubów.

Innowacyjne nawierzchnie w boiskach wielofunkcyjnych

Do wytwarzania nawierzchni oraz ich montażu wykorzystujemy zaawansowane technologicznie urządzenia z naszego parku maszyn. Stosujemy zarówno trawę syntetyczną, jaki poliuretan. Dostępność różnych opcji pozwala na większe dopasowanie projektu do indywidualnych potrzeb oraz docelowego przeznaczenia obiektu wielofunkcyjnego. Nowoczesne techniki wytwarzania nawierzchni pozwalają nam również na większą swobodę w zakresie dostosowania wymiarów projektu do terenu, jaki jest przeznaczony pod obiekt.

Inne oferowane usługi: