Boiska wielofunkcyjne

Drogi Kliencie! Jeżeli zapragnąłeś amatorsko realizować się w sporcie, lecz chcesz od początku trenować w profesjonalnych kompleksach – dobrze trafiłeś. Z chęcią wykonamy dla Ciebie projekt Twoich marzeń, abyś podczas ćwiczeń mógł czuć się jak zawodowy sportowiec walczący o medal. Boisko wielofunkcyjne to opcja, którą można dostosować zarówno do potrzeb klienta indywidualnego, jak i do inwestycji pożytku publicznego.

Boisko wielofunkcyjne budowa

Jeden obiekt, nieskończone możliwości

Wykonywane przez nas realizacje boisk wielofunkcyjnych tworzone są na specjalne zamówienia. Jako klient sam określisz swoje oczekiwania oraz opcje, które najbardziej Cię interesują. Do Ciebie należy również wskazanie preferowanego rodzaju nawierzchni oraz dodatkowego oświetlenia. Jeśli masz problem z podjęciem decyzji, możesz liczyć na nasze doradztwo – w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie w stawianiu obiektów sportowych pomożemy Ci dobrać idealne parametry do zamówionego przez Ciebie projektu.

Największą zaletą boiska wielofunkcyjnego jest możliwość dostosowania jednego obiektu do uprawiania wielu dyscyplin. Co więcej, jeśli decydujesz się na nasze usługi, samodzielnie określisz, które sportowe opcje Cię interesują i powinny zostać uwzględnione w projekcie. Możemy dostosować realizację do piłki nożnej, siatkówki czy koszykówki, w które można wpasować również kort tenisowy czy przestrzeń do badmintona.

Boisko wielofunkcyjne

Nasze realizacje boisk wielofunkcyjnych

Referencje realizacji boisk wielofunkcyjnych

Inne oferowane usługi: