Boiska wielofunkcyjne

Drogi Kliencie! Jeżeli zapragnąłeś amatorsko realizować się w sporcie, za to na profesjonalnych kompleksach sportowych – dobrze trafiłeś.

Oferujemy między innymi wykonanie boisk wielofunkcyjnych wg indywidualnych potrzeb Klienta. Chętnie spełnimy Twoje oczekiwania i zbudujemy wymarzone boisko do koszykówki, piłki nożnej, piłki ręcznej, siatkówki czy badmintona. Jeśli jesteś również fanem tenisa – kort tenisowy na boisku wielofunkcyjnym to zadanie dla nas. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie, gwarantując wykonanie obiektu najwyższej jakości. Boisko wielofunkcyjne zaprojektowane i wykonane przez nas to gwarancja najwyższej satysfakcji. Doradzamy i pomagamy w odpowiednim doborze nawierzchni oraz wielkości boiska do żądanej ilości dyscyplin sportowych.

Posiadamy park maszynowy przystosowany do specjalistycznego montażu różnorodnych nawierzchni sportowych. Boiska wielofunkcyjne wykonujemy z trawy syntetycznej jak i z poliuretanu, który dzięki swoim różnorakim możliwościom zastosowań pozwala na stworzenie obiektu dostosowanego do indywidualnych potrzeb. Jeśli więc chcą Państwo stworzyć niepowtarzalne boisko wielofunkcyjne przystosowane do uprawiania wielu dyscyplin, zachęcamy do kontaktu.

Inne oferowane usługi: