Place zabaw

W swojej ofercie mamy także place zabaw wykonywane na piasku oraz z nawierzchnią poliuretanową, wykonywaną za pomocą wykładarki bądź technologią natrysku, a także w formie gotowych elastycznych płyt tzw. puzzli. Oprócz nowoczesnej i bezpiecznej nawierzchni, spełniającej wszelkie wymogi bezpieczeństwa, zapewniamy wyposażenie placu w atestowany sprzęt taki jak: drabinki, drążki do ćwiczeń, ścianki wspinaczkowe, bujaki, karuzele, pomosty, równoważnie, pochylnie, przeplotnie, huśtawki, zjeżdżalnie, pociągi, zestawy zabawowe.

Spełniając pragnienia naszych Klientów używamy zabawek wykonanych z drewna, metalu czy też tworzyw sztucznych. Gwarantujemy właściwe rozmieszczenie sprzętu z zachowaniem wymaganej bezpiecznej strefy upadku wokół wszystkich urządzeń. Przyszkolne place zabaw wykonujemy wg wytycznych rządowego programu „Radosna Szkoła”, który ma na celu przystosowanie szkół podstawowych do przyjęcia sześciolatków. Place zabaw mają umożliwiać dzieciom podejmowanie aktywności fizycznej, ułatwiając rozładowanie napięcia emocjonalnego i fizycznego, wynikającego z ograniczenia ich spontanicznej aktywności w trakcie zajęć prowadzonych w klasach.

Chętnie podejmiemy również wyzwanie wykonania przydomowego placu zabaw, pamiętając o tym, by był nie tylko ulubionym miejscem odpoczynku dzieci, ale przede wszystkim by był bezpieczny i funkcjonalny. Zarówno nawierzchnia, jak i montowany przez nas sprzęt posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny i spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa, tak ważne dla ich małych użytkowników. Swoją ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klientów, starając się sprostać różnorodnym wymaganiom dziecięcej wyobraźni, bo to dzieci, w dużej mierze, są projektantami tych obiektów. My jedynie realizujemy ich marzenia, dbając o to, by na placach czuły się swobodnie i bezpiecznie.

Inne oferowane usługi: