Konserwacja i czyszczenie nawierzchni poliuretanowych

Aby utrzymać nawierzchnię poliuretanową w należytym stanie, należy w ramach bieżącej pielęgnacji pomiędzy zabiegami sezonowej konserwacji, usuwać z niej śmieci i zanieczyszczenia (np. za pomocą odkurzacza przemysłowego lub dmuchawy), a także dokonywać inspekcji pod kątem uszkodzeń i niezwłocznie je usuwać. Regularnie należy też zmywać z nawierzchni kurz, brud i zanieczyszczenia chodnikowe przy pomocy wody pod ciśnieniem (częstość mycia uzależniona jest od intensywności użytkowania). Zanieczyszczenia olejami, smarami lub farbami trzeba jak najszybciej usunąć specjalnymi środkami chemicznymi nie wchodzącymi w reakcję z posiadaną nawierzchnią.

Przynajmniej 2-3 razy w roku zaleca się przeprowadzenie kompleksowej pielęgnacji i konserwacji nawierzchni, tj. mycie środkiem chemicznym za pomocą specjalistycznego urządzenia wysokociśnieniowego lub szorowarki (czyszczenie dogłębne).

Posiadając odpowiednie środki i urządzenia z przyjemnością wykonamy tę usługę , tak by mogli Państwo cieszyć sie posiadanym obiektem przez wiele lat.

Czyszczenie nawierzchni poliuretanowych

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, oferujemy usługę czyszczenia nawierzchni poliuretanowych.

Nawierzchnie poliuretanowe, to bardzo wytrzymałe i funkcjonalne nawierzchnie sportowe wykorzystywane nie tylko na wszelkiego rodzaju boiskach wielofunkcyjnych (przydomowych boiskach, boiskach szkolnych, profesjonalnych), ale również cieszących się ogromną popularnością, nowoczesnych placach zabaw i siłowniach zewnętrznych. Trwałość tych nawierzchni szacuje się na ok 8-10 lat. Niewątpliwą ich zaletą, oprócz wytrzymałości użytkowania są ich walory estetyczne, czy atrakcyjna kolorystyka. Ponieważ obiekty te znajdują się na wolnym powietrzu, zarówno upływ czasu, eksploatacja i warunki atmosferyczne sprawiają, że nawierzchnie te ulegają znacznemu zabrudzeniu. Kurz, piasek, błoto i mikroorganizmy powodują regularnie zanieczyszczenia, których efektem jest brudna nawierzchnia. Wygląd nawierzchni ulega znacznemu pogorszeniu, kolory są przytłumione, bo zostają przykryte warstwą brudu i mchu. Cieszące oko obiekty tracą na swej atrakcyjności. Jak temu zaradzić?

Oferujemy Państwu kompleksową usługę w zakresie czyszczenia, wzmocnienia, uzupełnienia ubytków oraz odświeżenia koloru nawierzchni. Jesteśmy firmą ciesząca się na rynku zaufaniem i śmiało wychodzimy na przeciw takim wyzwaniom. Dzięki zdobytemu doświadczeniu poprzez wieloletnie, profesjonalne tworzenie nawierzchni sportowych od podstaw, posiadamy kompleksową wiedzę i umiejętności w tym zakresie. Posiadany, nowoczesny park maszynowy oraz wykwalifikowana kadra pozwalają na skuteczne wykonywanie wszelkich prac związanych z czyszczeniem, renowacją i naprawą nawierzchni poliuretanowych.

Wykonujemy dogłębne czyszczenie powierzchni poprzez odkurzanie i zmywanie powierzchni urządzeniami wysokociśnieniowymi oraz innymi urządzeniami myjącymi. Czyszczenie za pomocą tych technologii wraz z użyciem odpowiednich środków czyszczących oraz antygrzybicznych, skutecznie eliminuje wszelkie trudno dostępne zanieczyszczenia znajdujące się wewnątrz i na zewnątrz nawierzchni.

UWAGA! Profesjonalne czyszczenie nawierzchni bez obawy jej zniszczenia, przeprowadzić można tylko przy pomocy odpowiednich maszyn, obsługiwanych przez wykwalifikowanych pracowników. Nieodpowiednio dobrane ciśnienie w maszynie do danego rodzaju powierzchni, tak jak i źle dobrane środki czystości – spowodować mogą nieodwracalne zmiany oraz uszkodzenie nawierzchni. Najlepiej i najbezpieczniej więc pozostawić to zawodowcowi w tej dziedzinie, którym bez wątpienia jest nasza firma.

Skuteczność w działaniu i wysoka jakość wykonywanych prac, to wizytówka naszej firmy, podparta rzetelnymi referencjami.

Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Inne oferowane usługi: